Joanki we Francji

 W dniach od 25.06 do 2.07.2018 r. JOANKI wraz z opiekunem Joanną Bagińską , rodzicami i członkami Stowarzyszenia „ Niemcza- Partnerstwo Miast”   i z jego prezesem Tadeuszem Mateusiakiem byli we Francji w Prowansji na zaproszenie stowarzyszenia z Monteux.

 

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2017 / 2018

21 czerwca klasa II Gimnazjum humorystycznym programem artystycznym pożegnała klasę III Gimnazjum.

            Apel rozpoczął się polonezem w wykonaniu absolwentów oraz ceremoniałem przekazania sztandaru. Po programie artystycznym pani Dyrektor wręczyła nagrodę "Najlepszego Absolwenta", którą otrzymała Emilia Strzelińska.

            Następnie razem z p. Burmistrzem G. Kosowskim p. Dyrektor wręczyła najlepszym uczniom "Nagrodę Specjalną Burmistrza", a rodzicom listy gratulacyjne. Nagrodzeni uczniowie to: Emilia Strzelińska, Patrycja Szachniewicz,  Elwira Mazur, Kacper Botuszan i Miłosz Woźniak. Wyróżnienie otrzymał Jędrzej Zgoda.

            Wszyscy absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Czytaj więcej...

WARSZTATY Z FIZYKI

12 czerwca 2018r odbyły się w naszej szkole warsztaty z fizyki dla uczniów ościennych szkół podstawowych. W zajęciach udział brali uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przerzeczynie Zdroju oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie.

 

Czytaj więcej...

EGZAMINY POPRAWKOWE - TERMINY

Terminy egzaminów poprawkowych

Czytaj więcej...

Kolejne środki dla Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy

Gmina Niemcza pozyskała z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu kwotę 5.550 złotych na wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej w Szkole Podstawowej
im.
Bolesława Chrobrego w Niemczy.

 

Czytaj więcej...