KLASA PIERWSZA W BOCHENKOWEJ ZAGRODZIE

Uczniowie klasy I wraz z grupą rodziców zwiedzili  "Bochenkowa Zagrodę " w Krzelkowie koło Henrykowa.

 

Czytaj więcej...

DZIEŃ DZIECKA 2021

W bezpiecznych warunkach , z zachowaniem dystansu między klasami,  odbywał się tegoroczny Dzień Dziecka wśród uczniów klas I-III. Tego dnia nie było zwykłych lekcji, nauczycielki klas młodszych rozmawiały ze swoimi uczniami o tradycji świętowania Dnia Dziecka w Polsce  i na świecie oraz o Konwencji Praw Dziecka. Dzieci obejrzały filmy dotyczące tych tematów, uczyły się piosenek o prawach dziecka, malowały, rozwiązywały quizy oraz tworzyły projekty.

Czytaj więcej...

DWUDNIOWA WYCIECZKA KLASY 8

W dniach 7-8 czerwca 2021 r. klasa VIII była na dwudniowej wycieczce w Tąpadłach. Był to czas na  integrację klasy po powrocie do szkoły po tylu miesiącach nauki zdalnej.  Wszyscy dzielnie zdobyli Górę Radunię – a w wolnych chwilach korzystali  z cudownej pogody i odpoczywali  aktywnie spędzając czas. Poza grą  w piłkę siatkową, w tenisa, zjazdem na tyrolce  czy grą w bilard -   największą atrakcją okazał się basen. Pogoda dopisała więc można było skorzystać z kąpieli nie tylko słonecznych ale i na basenie. 

Czytaj więcej...

III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla ucznia kl. I

Uczniowie klasy I reprezentowali Szkołę Podstawową w Niemczy w I edycji Konkursu Plastycznego "Jestem bezpieczny w Powiecie Dzierżoniowskim" organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie.

Aleksander Paszkiewicz zajął w w/w konkursie 3 miejsce w kategorii wiekowej klas I-III i dnia 2 czerwca odebrał nagrodę oraz dyplom za wykonana pracę.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach!

 

Czytaj więcej...