Dzień Otwartej Szkoły, czyli PRZEDSZKOLAKI w szkole

23 marca 2018 r.  mieliśmy  zaszczyt powitać w naszej szkole niezwykłych gości.

 

Przybyła do nas najstarsza grupa przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Niemczy wraz z rodzicami i paniami przedszkolankami. Gościliśmy także rodziców uczniów z klas I-III oraz pana Burmistrza Grzegorza Kosowskiego i panią Inspektor oświaty Marzenę Krzyśko. Przedszkolaki wspólnie z grupą uczniów klas I-III wzięły udział w zajęciach ekologicznych przygotowanych przez panie wychowawczynie z przedszkola i szkoły, pobawiły się na zajęciach  z języka angielskiego przygotowanych przez nauczycielkę angielskiego. Następnie dzieci szkolne zaprezentowały wszystkim zebranym krótkie przedstawienie dotyczące dobrego wychowania i kultury osobistej. Po słodkim poczęstunku dzieci wraz z rodzicami udały się na zwiedzanie szkoły. Mogły obejrzeć sale lekcyjne, obejrzały krótki spektakl przygotowany przez Koło Języka Niemieckiego, zachwyciły się pracownią przyrodniczo-chemiczną. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i wspólną zabawę. Dziękujemy rodzicom uczniów klas I-III oraz uczniom z Samorządu Uczniowskiego za pomoc przy organizacji imprezy. Dziękujemy Radzie Rodziców  i nauczycielom za słodki poczęstunek.