½ wojewódzkich zawodów w mini piłkę siatkową „trójek”

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu drużyna dziewcząt z klasy V wzięła udział w ½ wojewódzkich zawodach w mini piłkę siatkową „trójek”, które odbyły się 23.03.2018 r. w Kłodzku.

 

 

Podczas zawodów rozegranych zostało 30 meczy w kategorii dziewcząt i 20 w kategorii chłopców na 6 boiskach jednocześnie. Były to najlepsze drużyny z powiatów świdnickiego, wałbrzyskiego, ząbkowickiego, kłodzkiego- najczęściej grające w klubach siatkarskich.  Tym większy sukces, że z takimi drużynami nasze dziewczyny zagrały bardzo dobrze.

 

Poziom był bardzo wyrównany i pomimo 6. miejsca-  nasza drużyna dzielnie walczyła przegrywając dopiero w tie- breaku np. z mistrzyniami turnieju z drużyną ze Świdnicy 15 : 9 , z Nową Rudą 15: 13 a z Bardem 16: 14.

 

Wielkie gratulacje dla całej drużyny w składzie: Laura Łuczak, Lena Szumilas -NAJLEPSZA ZAWODNICZKA FINAŁÓW STREFY WAŁBRZYSKIEJ, Halinka Mandziej, Basia Kasprowicz, Oliwia Szachniewicz, Aurelia Duraj, Krysia Kajrys, Weronika Dworzańska.

Tekst:  J.Bagińska