Sportowiec roku 2018/2019

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu SPORTOWIEC ROKU 2018/2019

Sportowiec roku  2018/2019         dziewczęta  klasa VII SP - III G

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

klasa

 

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Test Coopera

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską

Skok w dal z rozbiegu

Zwis na ugiętych rękach

Skok dosiężny

Pk – rzuty do kosza

Pk - kozłowanie

Pchnięcie kulą

Suma za I sem

Suma

1

Mieczkowska Julia

III G

10

10

10

6

6

10

7

7

-

8

6

121

201

2

Rudnicka Julia

VIII b

8

6

5

7

3

8

8

3

4

1

10

62

125

3

Ochał Nikola

III G

6

5

8

1

7

10

-

8

8

6

5

55

119

4

Cybulska Natalia

III G

5

1

-

5

5

-

3

10

2

10

3

60

104

5

Rutana Karolina

VIII b

7

7

-

8

1

2

4

5

-

-

5

53

92

6

Kuriata Anna

VII a

1

4

7

-

1

4

-

-

-

7

8

46

78

7

Łyczak Daria

VII

-

3

-

2

-

-

10

-

-

-

-

46

61

8

Słobodzińska Maja

VIII b

1

-

-

-

-

8

2

3

10

4

1

31

60

9

Jankowska Julia

VIII b

-

-

6

4

2

-

-

-

1

5

5

34

57

10

Adamiak Emilia

VII a

-

-

-

-

-

1

-

1

-

-

-

49

51

11

Józefiak Magdalena

III G

-

-

-

10

-

-

-

-

5

-

-

35

50

12

Gołdyn Angelika

III G

-

-

-

3

8

-

-

-

-

-

4

33

48

13

Krzyśko Madzia

VII a

1

1

4

-

10

-

-

5

-

-

7

15

43

14

Dojnikowska Amelia

III G

8

-

-

-

1

8

-

2

-

-

-

18

37

15

Szymczyk Gabriela

VII a

2

-

-

-

-

1

6

-

1

-

1

24

35

16

Muszyńska Sandra

VIII b

4

-

-

-

-

4

-

1

-

2

-

21

32

17

Ajzenberg Hanna

VII

-

8

-

-

-

-

-

-

-

1

-

17

26

17

Kuźniar Weronika

III G

-

-

-

-

-

7

-

-

-

-

-

19

26

18

Sowinska Kinga

VII a

-

-

2

-

-

2

-

-

-

-

-

16

20

19

Durzyńska Sandra

III G

-

2

3

-

-

-

-

-

-

-

-

13

18

20

Kot Dominika

VIII b

3

-

1

-

-

3

5

-

-

-

2

3

17

21

Botuszan Magdalena

VII

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

15

15

21

Jędraszczyk Edyta

III G

-

-

4

-

-

-

-

-

3

-

-

8

15

22

Horyń Magdalena

VIII b

-

-

1

-

-

-

-

-

7

-

1

4

13

23

Kalwarczyk Julia

III G

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

12

12

24

Krajka Nikola

VIII b

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

-

10

11

25

Wrzesińska Agatka

VII

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

10

10

26

Borcz Sandra

VII

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

9

27

Ostrowska Marcelina

III G

-

-

-

-

-

-

1

-

6

-

-

1

8

28

Nowak Natalia

VIII b

-

-

-

-

-

-

1

6

-

-

-

 

7

29

Pałka Julia

III G

-

-

-

-

-

-

-

1

-

3

-

1

5

30

Plak

VII

-

-

-

-

-

-

-

4

-

-

-

 

4

31

Puka Amelia

VII a

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

3

32

Kornaga Renata

III G

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportowiec roku  2018/2019         dziewczęta  klasa IV- VI SP

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

klasa

Bieg na 50 m

Bieg na 600 m

Test Coopera

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską

Skok dosiężny

Skok w dal z pełnego rozbiegu

P.K – rzuty do kosza

P.K - kozłowanie

Pchnięcie kulą

Zawody - Oleszna

  Piława Górna            Bielawa                      wałbrzych  

Suma za I semestr

Suma

1

Łuczak Laura

VI

10

10

10

10

8

10

8

-

10

8

-

8,10,10

132

244

2

Szumilas Lena

VI

7

-

-

8

6

6

10

10

5

7

-

8,10,10

67

154

3

Drabik Paulina

VI

6

4

2

5

7

7

-

-

6

3

-

8,10,10

79

147

4

Mandziej Halina

VI

3

2

1

4

2

5

1

-

-

6

-

8,10,10

76

128

5

Stępień Julia

VI

4

-

8

-

-

2

4

-

8

5

-

8,10,10

67

126

6

Jaremkiewicz Magda

IV b

2

7

-

2

5

5

7

-

-

-

-

-

64

92

7

Malinowska Nikola

VI

-

-

-

-

10

8

6

-

1

-

-

8,10,10

31

84

8

Borodajko Emilia

V b

-

-

4

7

1

1

-

3

3

1

6

-

45

71

8

Kajrys Krystyna

VI

1

-

-

6

1

6

2

-

2

4

-

810,10

21

71

9

Kwaśniak Alicja

V a

4

-

1

-

-

-

3

5

-

-

6

-

41

60

10

Kasprowicz Wiktoria

V b

-

-

5

-

5

1

-

2

4

-

6

-

36

59

11

Dworzańska Weronika

VI

-

-

-

-

-

-

3

-

-

-

-

8,10,10

24

55

12

Perkowska Marta

Va

-

-

7

3

-

-

2

-

7

-

6

-

27

52

13

Woleniuk Paulina

V b

8

-

-

-

-

6

3

8

-

-

6

-

14

45

13

Kasprowicz Barbara

VI

-

-

-

-

1

-

-

4

-

1

-

8,10,10

11

45

13

Kurlenda Anna

VI

-

-

-

-

-

4

1

-

-

3

-

8,10,10

9

45

14

Śledź Karina

IV b

1

6

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

21

28

15

Szczepańska Oliwia

Va

-

-

-

-

4

-

1

7

1

2

-

-

11

26

16

Kopińska Zuzanna

V b

-

-

-

-

-

1

-

-

-

-

6

-

15

22

17

Socha Wiktoria

VI

5

-

-

-

-

-

-

-

-

10

-

-

-

15

18

Jędrysiak Weronika

V a

-

-

-

1

-

-

1

-

-

-

-

-

11

13

18

Królczyk Marcelina

IV a

-

1

3

-

-

-

-

-

-

-

-

-

10

13

19

Gorczowska Hanna

IV b

-

5

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7

12

19

Lisiecka Natalia

IV b

2

8

-

-

-

-

2

-

-

-

-

-

-

12

20

Kwiecińska Rozalia

V a

-

-

-

-

-

-

-

6

-

-

-

-

5

11

20

Mazurek Angelika

V  b

-

-

6

-

-

-

5

-

-

-

-

-

-

11

21

Milak Hanna

IV b

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

8

9

21

Forysiak Oliwia

Vb

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

9

22

Grajek Laura

IV b

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8

8

22

Nowak Karolina

IV b

-

-

-

-

2

-

-

-

-

-

-

-

6

8

22

Włodarczyk Karolina

VI

-

-

-

-

3

-

-

-

-

-

-

-

5

8

23

Kuriata Julia

Va

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

6

-

1

7

24

Kuriata Aleksandra

V a

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

6

6

25

Baluk Martyna

Va

-

-

-

-

1

-

-

1

-

-

-

-

3

5

26

Zawadzka Natalia

VI

-

-

-

-

-

3

-

-

-

-

-

-

-

3

26

Baluk Martyna

V a

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

3

26

Bilińska Eliza

IV a

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

3

27

Grajek Laura

IV b

-

2

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

27

Wójcik Natalia

IV b

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-