SPORTOWE REKORDY 2018/2019

Poniżej tabele rekordów 2018/2019

SZKOŁA  PODSTAWOWA IV-VI- dziewczęta

Konkurencja

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Bieg na 50 m

Łuczak Laura 7.40

Drabik Paulina 7.55

Szumilas Lena 7.74

Bieg na 60 m

Łuczak Laura 8.82

Szumilas Lena 9.38

Drabik Paulina  9.45

Skok w dal z rozbiegu

Łuczak Laura 3.25

Adamiak Emilia 3,00

Mandziej Halinka 2.90

Bieg na 600 m

Łuczak Laura 2.03.58

Śledź Karina 2.30

Kasprowicz Wiki 2.32.0

Bieg na 800 m ( staw)

Łuczak Laura 2.28

Kwaśniak Ala 2.38

Jaremkiewicz Madzia 2.52

Bieg po kopercie

Łuczak Laura 23.41

Mandziej Halinka 24.64

Stępień Julia 25.45

Bieg wahadłowy 10x5

Mandziej Halinka 18.06

Łuczak Laura 18.28

Drabik Paulina 19.45

Skok w dal z miejsca

Szumilas Lena 187

Łuczak Laura 186

Malinowska Nikola 178

Zwis na zgiętych rękach

Łuczak Laura 42.44

Łyczak Daria 35,97

Jaremkiewicz Madzia30.82

Test Coopera ( metry)

Łuczak Laura 2520

Perkowska Marta 2350

Jaremkiewicz Madzia 2167

Brzuszki na 30 s.

Łyczak Daria 36

Łuczak Laura        30 Drabik Paulina    30

Ajzemberg Hanna 29

Skłon tułowia ( w cm)

Stępień Julia  20

 Łuczak Laura   19

Malinowska Nikola 18

Skok wzwyż

Mandziej Halinka 118

Łuczak Laura 113 Szumilas Lena 113

Adamiak Emilia 108

Klaskanie  pod kolanami    ( 10 sek)

Drabik Paulina 45

Łuczak Laura   39

Łyczak Daria                   36

Rzut p. palantową

Szumilas Lena 37.20

Łuczak Laura   31.50

Stępień Julia 25.10

Rzut p. lekarską

Łuczak Laura   8.20

Malinowska Nikola 7.90

Dworzańska Wera       7.60

PS – serwy 3 serie

Zmuda Wiktoria 27

Łyczak Daria                26 Perkowska Marta       26 Szumilas Lena             26

Woleniuk Marta             25             Łuczak Laura                   25     Kasprowicz Basia           25

PS- odbicia góra/dół

Łuczak Laura   79

Kajrys Krysia           24

Duraj Aurelia         18

PK- kozłowanie tor

Łuczak Laura   28.25

Malinowska Nikola 30.12

Drabik Paulina 34.22

PK- rzuty do kosza

Stępień Julia 58.16

Łuczak Laura   1.04.44

Borodajko Emilia 1.17.81

  

SZKOŁA  PODSTAWOWA IV-VI- chłopcy

Konkurencja

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Bieg na 50 m

Łuczak Kajetan 7.15

Szuszkiewicz Hubert 7.38

Kijkowski Sebastian7.45

Bieg na 60 m

Łuczak Kajetan 8.63

Szuszkiewicz Hubert 8.88

Okaj Jakub 9.35

Skok w dal z rozbiegu

Frygies Dominik 3.75

Łuczak Kajetan            3.40      Szuszkiewicz Hubert 3.40

Rodziewicz Oskar 3.20

Bieg na 800 m (staw)

Łuczak Kajetan 2.19

Dąbrowski Patryk 2.31

Frygies Dominik 2.37

Bieg na 600 m

Woźniak Mateusz 2.14     

Słobodziński Szymon 2.17        

Łuczak Kajetan 2.19

Bieg po kopercie

Palimąka Szymon 22.70

Szuszkiewicz Hubert 22.78

Kijkowski Sebastian 24.58

Bieg wahadłowy 4x10

Łuczak Kajetan  10.13

Szuszkiewicz Hubert 10.26

Palimąka Szymon 10.36

Bieg wahadłowy 10x5

Szuszkiewicz H. 18.02

Łuczak Kajetan  18.21

Palimąka Szymon  18.28

Skok w dal z miejsca

Suchaczewski Wojtek 220

Łuczak Kajetan    207

Dąbrowski Patryk 202

Brzuszki na 30 sek

Jarguz Michał 33

Dąbrowski Patryk 30

Palimąka Szymon  28

Test Coopera (w metrach

Woźniak Mateusz 2532

Palimąka Szymon 2520        

Kopiński Maciej 2498

Skok wzwyż

Łuczak Kajetan 133

Szuszkiewicz Hubert   118

Kopiński Maciej     113 Dąbrowski Patryk  113

Skłon w przód (cm)

Rutkowski Mateusz  14

Rodziewicz Oskar    13

Berzin Mateusz 11

Zwis na ugiętych rękach ( w sek.)

Ostrowski W.  1.39.79

Jarguz Michał 1.09.02

Łuczak Kajetan  56.16

Klaskanie pod kolanami ( 10 sek)

Palimąka Szymon  44  Jarguz Michał     44

Szuszkiewicz Hubert 39

Kopiński Maciej  38    Krzyśko Piotr       38

Rzut p.palantową

Szuszkiewicz H. 47.30

Łuczak Kajetan 41.00

Okaj Jakub 38.00

Rzut p. lekarską

Biliński Eryk 10.90

Dąbrowski Patryk 9.50

Łuczak Kajetan 8.50

PS – serwy 3 serie

Frygies Dominik 29

Makowski Jakub 28          Łuczak Kajetan 28

Szuszkiewicz Hubert 26

PS- odbicia góra/dół

Makowski Jakub 64 F

Palimąka Szymon 38,5

Szuszkiewicz H. 22

PK- kozłowanie tor

Szuszkiewicz H. 24.89

Dąbrowski Patryk 26.59

Palimąka Szymon 27.96

PK- rzuty do kosza

Biliński Eryk       23.69

Szuszkiewicz H. 39.52

Kopiński Maciej 52.00

 

          SP VII i GIMNAZJUM – dziewczęta

Konkurencja

       Miejsce I

     Miejsce II                      

  Miejsce III                                

Bieg na 50 m

Mieczkowska Julia 7.32

Rudnicka Julia 7.80

Szymczyk Gabriela 7.85

Bieg na 60 m

Mieczkowska Julia 8.20

Kuriata Karolina 8.97

Dojnikowska Amelia 9.04

Skok w dal z rozbiegu

Kuriata Karolina 3.60

Mieczkowska Julia 3.45

Rutana Karolina 3.40

Bieg na 800 m (nad stawem)

Adamiak Emilia 2.32

Józefiak Magda 2.40

Mieczkowska Julia 2.42.11

Bieg po kopercie

Mieczkowska Julia  24.79

Cybulska Natalia  24.99

Rudnicka Julia  25.14

Rzut p. palantową

Józefiak Magda 38.70

Kuriata Anna 38.60

Cybulska Natalia 38.20

Rzut p. lekarską

Gołdyn Angelika 11.40

Borcz Sandra 10.70 Krzyśko Madzia 10.70

Rutana Karolina 10.20

Bieg wahadłowy 10x5

Ochał Nikola 18.21

Mieczkowska Julia  18.22

Cybulska Natalia 18.84

Skok w dal z miejsca

Mieczkowska J. 210

Mazur Elwira   206

Rudnicka Julia 193

Skłon w przód (cm)

Mazur Elwira 25

Krzyśko Madzia 23

Muszyńska Sandra 19

Zwis na zgiętych rękach

Rudnicka Julia 53.42

Piątek Malwina 31.04

Mieczkowska Julia  26.91

Test Coopera ( w metrach)

Adamiak Emilia 2930

Mieczkowska Julia 2360

Ostrowska M. 2240

Brzuszki na 30 s

Kalwarczyk Julia 37

Krzyśko Madzia 35 Cybulska Natalia 35

Słobodzińska Maja 34

Klaskanie pod kolanami 

Cybulska Natalia 54

Kuriata Anna 53

Piątek Malwina 51

Skok  wzwyż (cm)

Mieczkowska Julia123

Botuszan P.aulina 122

Strzelińska Emilia 117

PS – serwy 3 serie

Kuriata Karolina 30

Mieczkowska Julia 29   Piątek Malwina 29  Botuszan Paulina 29

Ochał Nikola 28 Jędraszczyk Edyta 28  Szachniewicz Patrycja 28

PS- odbicia góra/dół

Józefiak Magda 117

Gołdyn Angelika 65

 Mieczkowska Julia 43

PK- kozłowanie tor

Kuriata Anna 23.83

Cybulska Natalia 24.68

Jankowska Julia 25.38

PK- rzuty do kosza

Szachniewicz P. 8.31

Ochał Nikola 11.81

Kuriata Anna 19.52

                                         

SP VII i GIMNAZJUM – chłopcy

Konkurencja

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Bieg na 50 m

Szydziak Kacper 6.40

Jędrysiak Oskar 6.70

Majewski Miłosz  6.88

Bieg na 60 m

Szydziak Kacper 7.60

Szumilas Sergiusz 7.78

Majewski Miłosz 7.99

Skok w dal z rozbiegu

Szydziak Kacper 4,35

Dąbrowski Kacper 4.05

Jędrysiak Oskar 3,90 Szumilas Sergiusz 3,90 Zalewski Nikodem 3,90

Bieg na 800 m (nad stawem)

Szydziak Kacper 2.02

Borcz Kamil 2.08

Jędrysiak Oskar 2.10

Bieg po kopercie

Boczkowski Dominik 23.38

Dąbrowski Kacper 23.73

Borcz Kamil  24.30

Rzut p. palantową

Szumilas Sergiusz 51.70

Zaręba Mateusz 40.30

Tomczuk Bartosz 40.00

Rzut p. lekarską

Zalewski Nikodem 17.20

Szumilas Sergiusz 15.90

Biliński Eryk 12.65

Bieg wahadłowy 10x5

Szostek Kacper 16.05 

Szydziak Kacper 17.40

Dąbrowski Kacper 17.43

Skok w dal z miejsca

Borcz Kamil  2,46

Szydziak Kacper 2,37

Majewski Miłosz 232

Zwis na zgiętych rękach ( w sek.)

Dąbrowski Kacper 60,76

Nowak Grzegorz 57,59

Czyszczoń Hubert 54,59

Test Coopera ( w metrach)

Jędrysiak Oskar 2760

Wydra Jakub 2655

Łopaciński Damian 2600

Brzuszki na 30 s.

Dąbrowski Kacper 42

Szydziak Kacper 39 

Zalewski Nikodem 37

Klaskanie pod kolanami (10 sek)

Czyszczoń Hubert 42

 

Mackiewicz Kamil 39

Majewski Miłosz 38 Włodarczyk Jakub 38      Wożniak Miłosz  38

Skok wzwyż

Szydziak Kacper 143

Szumilas Sergiusz 143

Zalewski Nikodem 138

 

Boczkowski Dominik 136

Skłon w przód

Szydziak Kacper +19

Łyżkowski Marcin +16

Nowak Grzegorz +16

Zalewski Nikodem +14

Jędrysiak Oskar +13

PS- odbicia góra/dół

Szydziak Kacper 135

Zaręba Mateusz 56

Sudół Jakub 30