SZKOLNA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

2 października Samorząd Uczniowski przygotował krótką uroczystość z okazji Dnia Chłopca.

 

Dziewczyny złożyły życzenia i przedstawiły humorystyczną scenkę kabaretową. Następnie odbyły się zabawy na wesoło dla chłopców oraz występ zespołu Joanki. Na zakończenie prowadzące przekazały na ręce przewodniczących klas słodycze dla chłopców, które ufundowała Rada Rodziców.

 Tekst: A. Wszołek

 

 Tego dnia wręczono także pamiątkowe dyplomy uczniom, którzy zajęli najwyższe miejsca podczas Biegu  Milenijnego. Nagrodzeni: Kacper Dąbrowski, Kacper Szydziak, Miłosz Woźniak, Patryk Dąbrowski, Oskar Dąbrowski, Oskar Jędrysiak, Rodzina Palimąków -Szymon, Igor i tata Tomasz, Dominik Frygies i Laura Łuczak.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy WSZYSTKIM, którzy 10 września wystartowali w biegu z okazji Tysiąclecia Obrony Niemczy