Sportowiec roku - wyniki klas IV-VIII

Poniżej prezentujemy bieżące wyniki w konkursie SPORTOWIEC ROKU.

 

 Sportowiec roku  2020/2021      chłopcy   klasa IV – VI

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

Test Coopera

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Skok w dal

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską 

Bieg 4x10

Zwis na ugiętych rękach

Koperta

Brzuszki na 30 s

Klaskanie pod kolanami

Udział w zawodach

Suma

1

Gizulewski Antoni

3

6

10

6

10

10

7

6

-

10

8

8

84

2

Wakulik Dawid

8

5

7

8

1

-

6

5

10

5

4

8

67

3

Karp Jakub

5

-

8

7

5

7

8

7

-

6

1

8

62

4

Słobodziński Szymon

10

8

7

-

2

-

1

1

-

7

6

8

50

5

Palimąka Błażej

2

1

-

4

3

-

10

8

8

3

10

-

49

6

Wrzesiński Mikołaj

1

7

2

-

-

1

5

10

3

3

3

8

43

7

Milak Bartosz

-

-

-

6

7

8

3

-

-

8

5

-

37

8

Grodecki Gracjan

-

10

3

10

4

6

1

2

-

-

-

-

36

9

Hoszowski Łukasz

7

1

4

-

-

-

-

4

7

1

1

8

33

10

Mandziej Mikołaj

6

-

7

5

1

-

-

-

-

1

3

8

31

11

Woźniak Mateusz

-

4

6

3

-

-

4

-

-

-

-

8

25

12

Domański Alan

-

-

-

1

6

-

-

1

5

4

4

-

21

13

Nowak Sebastian

-

-

5

7

-

-

-

-

-

-

4

-

16

14

Polański Adrian

-

3

-

-

-

1

-

-

-

-

8

-

12

14

Pudła Dawid

-

-

-

-

-

5

-

-

6

-

1

-

12

15

Cecot Adrian

-

-

-

1

-

2

-

-

4

-

3

-

10

16

Chudzik Oliwier

-

-

-

-

8

-

-

-

-

-

-

-

8

16

Gorczowski Filip

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

5

 

8

17

Matusiak Tomasz

-

-

-

2

-

3

2

-

-

-

-

-

7

17

Pudła Bartosz

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7

 

7

18

Klisowski Aleksander

-

-

-

2

-

-

-

3

1

-

-

-

6

18

Ostrowski Damian

-

-

1

-

-

-

-

-

5

-

-

-

6

18

Araszczuk Lucjan

-

-

-

2

-

4

-

-

-

-

-

-

6

18

Szydziak Kajtek

-

-

-

3

-

1

-

-

1

1

-

-

6

18

Bronowicki Hubert

-

-

-

4

-

-

-

-

-

2

-

-

6

19

Kuźniar Michał

4

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

5

20

Śmigasiewicz M.

-

-

-

3

-

-

-

-

-

-

-

-

3

21

Ryndak Szymon

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

 

2

21

Grajek Aleks

-

2

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

21

Gliwiński Wiktor

-

-

-

-

-

-

-

-

2

-

-

-

2

22

Ajzenberg Bartosz

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

22

Lisiecki Maciej

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

 

1

22

Kajrys Oliwier

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportowiec roku  2020/2021     dziewczęta   klasa IV- VI

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

 

 

Test Coopera

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Skok w dal

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską 

Bieg 4x10

Zwis na ugiętych rękach

Koperta

Brzuszki

Klaskanie pod kolanami na 10s

Udział w zawodach ,

Suma

1

Lisiecka Natalia

4

-

8

8

4

4

6

4

6

8

1

8

61

2

Nowak Karolina

-

5

6

5

7

6

-

-

2

7

6

8

52

2

Śledź Karina

3

5

10

-

-

-

-

7

10

8

1

8

52

3

Sudół  Julia

6

3

7

4

1

1

7

6

8

-

-

8

51

4

Gorczowska Hanna

1

2

5

7

3

3

10

1

5

-

-

8

45

5

Szlama Katarzyna

-

7

6

6

-

8

1

-

-

2

5

8

43

5

Basiów Zofia

10

4

4

1

-

-

-

8

1

5

2

8

43

6

Grajek Laura

7

-

1

-

5

-

-

10

3

5

-

8

39

6

Franz Karolina

2

8

-

-

10

10

-

-

4

1

2

-

39

7

Królczyk Marcelina

-

6

2

10

1

-

2

5

-

2

10

-

38

8

Drabik Patrycja

8

1

-

4

-

-

8

1

7

4

1

-

34

8

Drabik Patrycja

8

1

-

4

-

-

8

1

7

4

1

-

34

9

Milak Hanna

-

-

1

3

8

7

-

-

-

10

2

-

31

10

Sokół Patrycja

-

1

-

-

2

2

5

2

-

3

8

-

23

11

Wielkoszyńska Laura

-

10

3

2

-

-

-

-

1

-

-

-

16

12

Bilińska Eliza

-

-

-

-

-

5

3

-

-

-

4

-

12

13

Rudnicka Dominika

-

-

-

-

-

-

1

3

-

3

3

-

10

14

Wójcik Martyna

1

-

-

-

-

-

-

-

-

1

7

-

9

14

Szuszkiewicz Agata

5

-

-

-

-

-

4

-

-

-

-

-

9

15

Duraj Otylia

-

-

-

1

-

-

-

-

-

5

1

-

7

16

Dłubak Zofia

-

-

-

-

-

-

-

-

-

6

-

-

6

17

Wrocławska Oliwia

-

-

-

-

-

1

-

-

-

2

2

-

5

18

Ryndak Joanna

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja:  w poszczególnych konkurencjach

1 miejsce 10 pkt.  2 miejsce 8 pkt.  3 miejsce 7 pkt. 4 miejsce  6 pkt.  itd.

 za pomoc  w organizacji zawodów 5 pkt.

Szkolne – udział  3 pkt / 1 miejsce 6 pkt. 2 miejsce  4 pkt.  3 miejsce  3 pkt.

Rejonowe  -  udział  5 pkt. /  1 miejsce 8 pkt. 2 miejsce  6 pkt.  3 miejsce  5 pkt.

Powiatowe  -  udział 8 pkt./  1 miejsce 10 pkt. 2 miejsce  8 pkt.  3 miejsce  7 pkt.

Strefa          - udział  10 pkt. /  1 miejsce 15 pkt. 2 miejsce  13 pkt.  3 miejsce  12 pkt.

Sportowiec roku  2020/2021       chłopcy   klasa VII – VIII

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

 

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Test Coopera

Rzut p. palantową

Skok w dal z rozbiegu

Rut p. lekarską  +

Zwis na ugiętych rękach

Koperta

Brzuszki na 30 s

Klaskanie pod kolanami

Bieg 4 x 10

Skok w dal z miejsca

Udział w zawodach/bp

Suma

1

Łuczak Kajetan

10

10

8

8

10

8

5

10

1

2

10

10

8

108

2

Makowski Jakub

8

10

10

7

7

3

-

6

6

8

6

1

8

80

3

Jarguz Michał

6

1

3

5

7

6

10

3

10

5

3

8

-

67

4

Palimąka Szymon

-

1

-

4

2

-

7

7

8

10

7

3

8

57

5

Szuszkiewicz Hubert

5

-

-

10

6

7

-

4

3

4

4

5

-

48

6

Kopiński Jakub

2

8

7

8

7

-

-

-

-

3

-

4

8

47

7

Berzin Gabryś

-

5

-

3

2

1

4

8

5

-

8

-

8

44

8

Biliński Ernest

7

-

1

2

5

5

3

1

2

7

1

6

-

40

9

Frygies Dominik

3

4

-

6

8

-

-

2

7

3

2

-

-

35

10

Okaj Jakub

4

-

-

6

2

10

-

5

-

-

5

-

-

32

11

Stępień Jakub

1

7

2

-

1

-

-

-

-

4

-

7

8

30

12

Kijkowski Sebastian

-

6

5

-

-

1

6

-

1

-

-

1

8

28

13

Kopiński Maciej

-

-

6

-

4

2

1

1

-

2

1

2

-

19

14

Łyczak Łukasz

-

2

4

-

-

-

8

-

1

2

-

-

-

17

15

Sikora Damian

-

-

-

4

3

-

2

-

-

-

-

-

-

9

16

Krzyśko Piotr

-

-

-

-

1

-

-

-

1

6

-

-

-

8

16

Dede Mert

1

3

1

1

-

-

-

-

1

1

-

-

-

8

17

Malinouski Mikita

-

-

-

1

-

4

-

-

-

-

-

-

-

5

17

Ostrowski Jakub

-

-

-

-

-

-

-

-

4

1

-

-

-

5

18

SośniakAleksander

-

-

-

-

2

-

-

-

-