Konkurs na najlepszego sportowca w szkole - wyniki.

                   SZKOŁA  PODSTAWOWA IV-VI- dziewczęta

Konkurencja

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

 

Bieg na 60 m

Łuczak Laura 9.88

Drabik Paulina 10.15

Mandziej Halinka 10.34

Skok w dal z rozbiegu

Łuczak Laura 3.25

Adamiak Emilia 3,00

Mandziej Halinka 2.90

Bieg na 800 m (nad stawem)

Łuczak Laura 2.49

Adamiak Emilia 2,52

Łyczak Daria 2,55

Bieg po kopercie

Mandziej Halinka 25.99

Stępień Julia 26.02

Łuczak Laura 26.98

Bieg wahadłowy 10x5

Łuczak Laura 18.54

Mandziej Halinka 18.65

Drabik Paulina 19.45

Skok w dal z miejsca

Szumilas Lena 187

Łuczak Laura 186

Malinowska Nikola 178

Zwis na zgiętych rękach ( w sek.)

Łuczak Laura 38.16

Łyczak Daria 35,97

Plak Paula 29,00

Test Coopera ( w metrach)

Łuczak Laura 2390

Perkowska Marta 2350

Mandziej Halinka2080

2055

Brzuszki na 30 s.

Łyczak Daria 36

Łuczak Laura        30 Drabik Paulina    30

Adamiak Emilia 27

Skłon tułowia ( w cm)

Łuczak Laura   19

 Malinowska Nikola 18

Kwaśniak Alicja 14

Skok wzwyż

 

Mandziej Halinka 118

 Łuczak Laura 113 Szumilas Lena 113

 Emilia Adamiak 108

Klaskanie  pod kolanami    ( 10 sek)

Drabik Paulina 45

Łuczak Laura   39

Łyczak Daria 36

Rzut p. palantową

Szumilas Lena 29.00

Stępień Julia 25.10

Łuczak Laura 25.00

Rzut p. lekarską

Dworzańska Weronika 7.60

Szczepańska Oliwia 7,50

Drabik Paulina 6.90

 

 

 

 

  

          SZKOŁA  PODSTAWOWA IV-VI- chłopcy

Konkurencja

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Bieg na 60 m

Łuczak Kajetan 9.43

Szuszkiewicz Hubert 9.61

Frygies Dominik 10.00

Skok w dal z rozbiegu

Frygies Dominik 3.45

Łuczak Kajetan            3.40      Szuszkiewicz Hubert 3.40

Rodziewicz Oskar 3.20

Bieg na 800 m (nad stawem)

Łuczak Kajetan  2.38

Frygies Dominik 2.39

Szuszkiewicz Hubert 2.42

Bieg po kopercie

Szuszkiewicz Hubert 24.08

Kijkowski Sebastian 24.58

Palimąka Szymon  24.95

Bieg wahadłowy 10x5

Szuszkiewicz Hubert 18.13

Łuczak Kajetan  18.21

Palimąka Szymon  18.28

Skok w dal z miejsca

Łuczak Kajetan    207

Dąbrowski Patryk 179      Palimąka Szymon  179

Szuszkiewicz Hubert 171

Brzuszki na 30 sek

Dabrowski Patryk 30

Biliński Eryk 29

Suchaczewski Jakub 23 Ostrowski Wojciech 23

Test Coopera (w metrach)

Frygies Dominik 2440

Łuczak Kajetan  2430         

Palimąka Szymon2420

Skok wzwyż

Łuczak Kajetan 133

Szuszkiewicz Hubert   118

Kopiński Maciej     113

Dąbrowski Patryk 113

Skłon w przód (cm)

Rutkowski Mateusz  14

Rodziewicz Oskar    13

Jarguz Michał   11

Zwis na ugiętych rękach ( w sek.)

Jarguz Michał  65.51

Ostrowski Wojciech 60.19

Palimąka Szymon 50.73

Klaskanie pod kolanami ( 10 sek)

Palimąka Szymon  44

Szuszkiewicz Hubert 39

Jarguz Michał     38     Kopiński Maciej  38

Rzut p.palantową

Kuriata Paweł 34,50

 

Szuszkiewicz Hubert 31.20

Ostrowski Wojciech 30,25

Rzut p. lekarską

Biliński Eryk 8,80

Łuczak Kajetan 8.50

 

Dąbrowski Patryk 7.80

                

 

                  SP VII i GIMNAZJUM – dziewczęta

              Konkurencja

                              Miejsce I

                                      Miejsce II

                                       Miejsce III

Bieg na 60 m

Kuriata Karolina 8.97

Mieczkowska Julia 9.02

Mazur Elwira 9.23

Skok w dal z rozbiegu

Kuriata Karolina 3.60

Mieczkowska Julia 3.45

Rutana Karolina 3.40

Bieg na 800 m (nad stawem)

Józefiak Magda 2.40

Mieczkowska Julia 2.42.11

Słobodzińska Maja 2.42.40

Bieg po kopercie

Mieczkowska Julia  24.79

Cybulska Natalia  24.99

Rudnicka Julia  25.14

Rzut p. palantową

Józefiak Magda 38.70

Mazur Elwira 31.70

Mieczkowska Julia  31.00

Rzut p. lekarską

Gołdyn Angelika 11.40

Rutana Karolina 10.20

Ochał Nikola 10.10

Bieg wahadłowy 10x5

Kuriata Karolina 19.30

Rudnicka Julia 19.35

Mieczkowska Julia  19.46

Skok w dal z miejsca

Mazur Elwira   206

Mieczkowska Julia  203

Kuriata Karolina  188 Krzyśko Magdalena 188

Skłon w przód (cm)

Mazur Elwira 25

Krzyśko Madzia 23

Muszyńska Sandra 19

Zwis na zgiętych rękach ( w sek.)

Rudnicka Julia 53.42

Piątek Malwina 31.04

Janik Klaudia 22.36

Test Coopera ( w metrach)

Kuriata Anna 2240 Ostrowska Marcelina 2240

Mieczkowska Julia  2225

Szymczyk Gabrysia 2104

Brzuszki na 30 s

Kalwarczyk Julia 37

Krzyśko Madzia 35 Cybulska Natalia 35

Jankowska Julia 33  Strzelińska Emilia 33

Klaskanie pod kolanami ( 10 s)

Cybulska Natalia 54

Kuriata Anna 53

Piątek Malwina 51

Skok  wzwyż (cm)

Mieczkowska Julia123

Botuszan P.aulina 122

Strzelińska Emilia 117

                                         

 SP VII i GIMNAZJUM – chłopcy

Konkurencja

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

 

Bieg na 60 m

Woźniak Miłosz 8.05

Dąbrowski Kacper 8.22

Boczkowski Dominik 8.35

Skok w dal z rozbiegu

Szydziak Kacper 4,35

Dąbrowski Kacper 4.05

Jędrysiak Oskar 3,90 Szumilas Sergiusz 3,90 Zalewski Nikodem 3,90

Bieg na 800 m (nad stawem)

Borcz Kamil 2.08

Szydziak Kacper 2.14 Dąbrowski Kacper 2.14

 

Jędrysiak Oskar 2.21

Bieg po kopercie

Boczkowski Dominik 23.38

Dąbrowski Kacper 23.73

Borcz Kamil  24.30

Rzut p. palantową

Botuszan Kacper 29.40

Boczkowski Dominik 29.30

Dąbrowski Kacper 28.00

Bieg wahadłowy 10x5

Dąbrowski Kacper 17.43

Woźniak Miłosz 18.48

Piesiak Patryk 18.59

Skok w dal z miejsca

Borcz Kamil  2,46

Szydziak Kacper 2,37

Szumilas Sergiusz 2,27

Zwis na zgiętych rękach ( w sek.)

Dąbrowski Kacper 60,76

Nowak Grzegorz 57,59

Łyczak Damian 45,63

Test Coopera ( w metrach)

Szydziak Kacper 2598 Jędrysiak Oskar 2598

Woźniak Miłosz 2435

Łyczak Damian 2316

Brzuszki na 30 s.

Dąbrowski Kacper 42

Szydziak Kacper 39  

Zalewski Nikodem 37

Klaskanie pod kolanami (10 sek)

Czyszczoń Hubert 42

 

Mackiewicz Kamil 39

Majewski Miłosz 38 Włodarczyk Jakub 38

Miłosz Woźniak 38

Skok wzwyż

 Szydziak Kacper 143

Szumilas Sergiusz 143

 Zalewski Nikodem 138

 

 Boczkowski Dominik 136

Skłon w przód

Szydziak Kacper +19

Łyżkowski Marcin +16

Nowak Grzegorz +16

Zalewski Nikodem +14

Jędrysiak Oskar +13

 

                     Sportowiec roku  2017/2018         chłopcy             klasa IV – VI 

 

 

 

 

 

nazwisko  imię

 

klasa

Bieg po kopercie

Zwis o zgiętych łokciach

 Skłon w przód

Skok w dal z miejsca 

 Brzuszki na 30 s.

Bieg  wahadłowy

Klaskanie pod kolanami

Bieg na 800 m

Rzut piłka palantową

Bieg na 60 m

Skok w dal z rozbiegu

Rzut piłką lekarską

Test Coopera

Skok wzwyż

Zawody- biegi sztafetowe

Zawody - Mini piłka nożna

Suma

1

Szuszkiewicz Hubert

V

10

-

1

6

2

10

8

7

8

8

8

5

6

8

8

5

100

2

Łuczak Kajetan

V

1

3

-

10

4

8

6

10

-

10

8

8

8

10

8

-

94

3

Palimąka Szymon

V

7

7

5

7

7

7

10

5

2

4

4

-

7

5

8

5

90

4

Dąbrowski Patryk

VI

-

1

-

7

10

-

3

6

4

3

5

7

1

6

8

5

76

5

Frygies Dominik

IV a

2

4

-

-

5

6

3

8

-

7

10

-

10

7

8

5

68

6

Rodziewicz Oskar

IV b

4

5

8

5

-

4

5

2

-

6

7

3

5

4

-

-

58

7

Jarguz Michał

IV a

-

10

7

1

6

3

7

-

-

1

3

-

-

4

-

5

47

8

Kuriata Paweł

VI

-

-

4

3

-

-

2

4

10

-

1

6

-

3

8

5

46

9

Kijkowski Sebastian

IV b

8

1

-

-

-

-

-

4

-

2

-

-

4

2

8

5

34

10

Ostrowski Wojtek

VI

-

8

-

-

5

-

5

5

7

-

-

-

2

-

-

-

32

11

Biliński Eryk

VI

-

-

3

-

8

-

-

-

6

-

-

10

-

3

-

-

30

12

Kopiński Maciej

V

-

-

-

-

3

1

7

4

-

5

-

-

3

6

8

-

27

12

Suchaczewski Jakub

VI

-

2

-

8

5

2

-

-

1

-

6

3

-

-

-

-

27

13

Makowski Jakub

IVa

3

-

-

-

3

1

4

-

5

-

-

-

-

3

-

5

24

13

Kopiński Jakub

V

-

-

-

-

-

-

3

1

4

-

-

4

1

3

8

-

24

14

Sikora Damian

V

6

-

-

-

-

-

-

1

-

1

1

1

-

4

8

-

22

15

Stępień Jakub

V

5

-

2

-

2

5

-

1

-

-

-

1

-

3

-

-

19

16

Krzyśko Piotr

IV a

-

-

-

-

4

-

1

3

-

-

-

-

-

-

8

-

16

17

Berzin Gabryś

V

-

-

6

1

5

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-

-

13

18

Łyczak Łukasz

IVb

-

6

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

5

12

18

Rutkowski Mateusz

IV b

-

-

10

-

-

-

2

-

-

-

-

-

-

-

-

-

12

19

Wydra Jakub

VI

-

-

-

-

3

-

-

-

3

-

2

-

-

3

-

-

11

20

Biliński Ernest

IV a

-

-

-

4

2

-

1

-

-

-

-

-

-

3

-

-

10

21

Gliwiński Szymon

VI

-

-

-

-

1

-

1

-

-

-

-

-

-

2

-

5

9

22

Kunecki Szymon

IV b

-

-

-

-

5

-

1

-

-

-

-

-

-

2

-

-

8

23

Dobosz Michał

IV a

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

-

3

-

-

5

24

Kuriata Jakub

IV a

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

-

-

4

24

Woleniuk Przemek

VI

-

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

3

-

-

-

-

4

25

Kuźniak Oskar

IV b

-

-

-

2

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

25

Ostrowski Bartosz

IV a

-

-

-

-

3

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

26

Szymański Szymon

VI

-

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

-

2