Konkurs na najlepszego sportowca w szkole - wyniki I REKORDY

                          Sportowiec roku  2018/2019        

 

Sportowiec roku  2018/2019         dziewczęta  klasa VII SP - III G

 

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

klasa

 

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Test Coopera

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską

Skok w dal z miejsca

Zwis na ugiętych rękach

Bieg 10 x 5

Bieg 4 x 10

P.S – odbicia góra dół

Brzuszki na 30 s

koperta

Skłon w przód

Klaskanie pod kolanami

 

Udział w zawodach

 

Suma

1

Mieczkowska Julia

III G

10

8

8

5

5

10

7

8

10

7

6

7

3

10

 

7,10

 

121

2

Rudnicka Julia

VIII b

8

7

-

6

2

8

-

-

-

4

10

10

-

-

 

7

 

62

3

Cybulska Natalia

III G

3

-

2

8

3

-

1

7

2

6

5

1

5

8

 

-

 

60

4

Ochał Nikola

III G

-

2

-

-

7

6

-

10

4

5

1

5

-

5

 

10

 

55

5

Rutana Karolina

VIII b

-

3

-

4

6

7

-

6

8

-

4

8

-

-

 

7

 

53

6

Adamiak Emilia

VII a

-

10

10

-

-

-

8

-

6

-

-

3

-

5

 

7

 

49

7

Kuriata Anna

VII a

4

5

5

10

4

-

2

-

3

2

3

1

-

-

 

7

 

46

8

Łyczak Daria

VII

-

-

-

-

-

5

10

-

7

1

10

-

6

7

 

-

 

46

9

Józefiak Magdalena

III G

-

-

4

7

1

-

-

2

-

10

1

-

-

-

 

10

 

35

10

Jankowska Julia

VIII b

-

-

-

3

1

1

-

5

3

3

7

6

-

-

 

5

 

34

11

Gołdyn Angelika

III G

1

-

-

1

10

3

-

-

-

8

-

-

-

-

 

10

 

33

12

Słobodzińska Maja

VIII b

-

6

-

-

-

-

-

5

1

1

8

3

-

-

 

7

 

31

13

Szymczyk Gabriela

VII a

7

-

-

-

-

-

5

-

-

-

2

4

-

6

 

-

 

24

14

Muszyńska Sandra

VIII b

1

4

-

2

-

4

-

3

5

-

-

2

-

-

 

-

 

21

15

Kuźniar Weronika

III G

 

 

6

-

-

-

1

-

-

-

-

-

2

10

 

-

 

19

16

Dojnikowska Amelia

III G

6

-

1

-

-

-

-

-

-

-

4

-

7

-

 

-

 

18

17

Ajzenberg Hanna

VII

-

1

7

-

-

-

4

-

-

-

-

-

4

1

 

-

 

17

18

Sowinska Kinga

VII a

5

-

-

-

-

2

6

-

1

-

-

-

-

2

 

-

 

16

19

Krzyśko Madzia

VII a

-

-

-

-

8

1

-

-

-

-

4

-

-

2

 

-

 

15

19

Botuszan Magdalena

VII

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

1

-

8

4

 

-

 

15

20

Durzyńska Sandra

III G

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

2

-

-

3

 

7

 

13

21

Kalwarczyk Julia

III G

-

-

-

-

-

-

-

1

-

1

8

-

1

1

 

-

 

12

22

Krajka Nikola

VIII b

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

2

-

-

-

 

7

 

10

22

Wrzesińska Agatka

VII

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

10

-

 

-

 

10

23

Borcz Sandra

VII

-

-

-

-

8

-

-

-

-

-

-

-

-

1

 

-

 

9

24

Jędraszczyk Edyta

III G

-

-

3

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

5

 

-

 

8

25

Horyń Magdalena

VIII b

-

-

-

-

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

 

-

 

4

26

Kot Dominika

VIII b

2

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

 

-

 

3

27

Puka Amelia

VII a

-

-

-

-

-

-

3

-

-

-

-

-

-

-

 

-

 

3

28

Pałka Julia

III G

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

 

-

 

1

28

Ostrowska Marcelina

III G

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-

 

-

 

1

28

Kornaga Renata

III G

-

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

-

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

            Sportowiec roku  2018/2019         dziewczęta  klasa IV- VI SP

 

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

klasa

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Test Coopera

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską

Skok w dal z miejsca

Zwis na ugiętych rękach

Bieg 10 x 5

Bieg 4 x 10

P.S – odbicia góra dół

Brzuszki na 30 s

koperta

Skłon w przód

Klaskanie pod kolanami

 

Udział w zawodach

 

Suma

1

Łuczak Laura

VI

10

10

10

8

6

6

10

8

10

10

10

10

7

10

 

7

 

132

2

Drabik Paulina

VI

8

3

2

6

7

4

5

4

-

7

10

6

-

10

 

7

 

79

3

Mandziej Halina

VI

4

6

1

1

5

10

4

10

8

3

5

8

-

4

 

7

 

76

4

Szumilas Lena

VI

7

5

-

10

8

7

-

6

7

5

4

-

1

-

 

7

 

67

4

Stępień Julia

VI

2

1

-

7

3

-

6

7

4

2

8

7

10

3

 

-

 

67

5

Jaremkiewicz Magda

IV b

6

7

8

-

-

8

8

-

5

-

7

3

5

-

 

7

 

64

6

Borodajko Emilia

V b

-

2

5

5

-

1

6

-

1

6

4

2

-

6

 

7

 

45

7

Kwaśniak Alicja

V a

3

8

3

-

-

3

-

-

6

-

-

-

6

5

 

7

 

41

8

Kasprowicz Wiktoria

V b

-

4

4

-

1

-

-

-

3

6

3

1

-

7

 

7

 

36

9

Malinowska Nikola

VI

5

-

-

-

10

2

-

-

-

1

1

4

8

-

 

-

 

31

10

Perkowska Marta

Va

-

1

-

4

-

-

-

-

-

-

7

-

-

8

 

7

 

27

11

Dworzańska Weronika

VI

1

-

-

-

4

3

-

7

-

-

2

-

6

1

 

-

 

24

12

Kajrys Krystyna

VI

-

-

-

-

2

5

-

-

-

8

-

1

-

5

 

-

 

21

12

Śledź Karina

IV b

-

-

6

-

-

-

-

3

1

 

-

5

-

6

 

-

 

21

13

Kopińska Zuzanna

V b

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

-

-

5

 

7

 

15

14

Woleniuk Paulina

V b

1

-

-

3

-

-

-

-

2

4

-

-

-

4

 

-

 

14

15

Kasprowicz Barbara

VI

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3

 

7

 

11

15

Szczepańska Oliwia

Va

-

-

-

-

10

-

-

-

-

-

-

-

1

-

 

-

 

11

16

Królczyk Marcelina

IV a

-

-

-

-

-

-

7

-

-

-

-

-

3

-

 

-

 

10

17

Kurlenda Anna

VI

-

-

-

-

1

1

-

1

-

1

-

-

1

4

 

-

 

9

17

Forysiak Oliwia

Vb

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

-

4

4

 

-

 

9

18

Grajek Laura

IV b

-

-

7

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

-

 

-

 

8

18

Milak Hanna

IV b

-

-

-

2

-

-

-

-

-

-

6

-

-

-

 

-

 

8

18

Jędrysiak Weronika

V a

-

-

-

-

-

-

2

-

-

-

1

-

1

4

 

-

 

8

19

Gorczowska Hanna

IV b

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7