DZIEŃ DZIECKA 2021

W bezpiecznych warunkach , z zachowaniem dystansu między klasami,  odbywał się tegoroczny Dzień Dziecka wśród uczniów klas I-III. Tego dnia nie było zwykłych lekcji, nauczycielki klas młodszych rozmawiały ze swoimi uczniami o tradycji świętowania Dnia Dziecka w Polsce  i na świecie oraz o Konwencji Praw Dziecka. Dzieci obejrzały filmy dotyczące tych tematów, uczyły się piosenek o prawach dziecka, malowały, rozwiązywały quizy oraz tworzyły projekty.

Rozwijały kompetencje w zakresie rozumienia informacji, kompetencje osobiste, społeczne, obywatelskie oraz kompetencje w zakresie świadomości i ekspresji kulturalnej.

Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów paczkę, a od nauczycieli dzieci otrzymały słodki poczęstunek i drobne upominki.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy świętować ten dzień wspólnie z innymi uczniami naszej szkoły.